Home > Možnosti pomoci > Další možnosti pomoci

Existuje několik dalších způsobů, jak můžete pomoci.

  1. Finanční dar (za 50 Kč koupíme léky, které zachrání lidský život. Za 230 Kč síť proti komárům – ochráníme tak 3 děti před smrtelnou malárií. Za 1400 Kč domácí zvíře (koza), které může uživit celou rodinu. Za 2000 Kč pořídíme balíček pro celou rodinu – v ceně je jedna koza, moskytiera, dvě deky pro děti (na jedné budou spát a druhou se přikryjí), sazenice Cassavy a soji.)
  2. Podpora konkrétního dítěte ve studiu. Tabulku studentů najdete v sekci Podpora studentů
  3. Vyberte si dárek z Afriky - CD Africké hudby 300 Kč, – Kalendář s africkou přírodou 2014 – 250 Kč, – Čaj černý sypaný z Malawi 50g 100 Kč, – Dárkový Voucher dle Vašeho výběru…: Moskytiera 230 Kč, Kuřata 100 Kč , Koza 1400 Kč. Výtěžek jde na pomoc nejchudším. Objednejte na naší emailové adrese.
  4. Materiální dar. Léky, vitamíny, zdravotnické přístroje, zdravotnický materiál.. dále pro zkvalitnění výuky ve školách : Notebooky, školní potřeby. Pro lidi z chudých vesnic: oblečení pro děti, látkové pleny

Tým International Humanity.

Nejlépe využitelnou formou pomoci je finanční dar, zaslaný na bankovní konto sdružení. Za finanční prostředky bude nakoupena konkrétní materiální pomoc, vyžádaná z místa určení pomoci. Garantujeme, že 100% z darované částky se použije na humanitární účely. Členy sdružení jsou neplacení dobrovolníci, včetně lékařů a jiných zdravotníků, kteří humanitární činnost vykonávají při svém zaměstnání bez nároku na odměnu.

Bude-li darovaná částka vyšší než 1000 Kč a bude-li se pohybovat v rozmezí od 2% do 10% základu daně, lze tuto částku odečíst od základu daně (zákon č. 586/1992 Sb. o dani z příjmů, §15, čl. 8).